Hikvision DS-KV9503-WBE1 IP video kaputelefon kültéri egység
168 070 Ft ( 132 339 Ft + ÁFA )
Társasházi IP video-kaputelefon kültéri egység, arcfelismerés/kártyaolvasó, IPS kijelzővel
- Lakások száma: társasházi
- Gombok típusa: érintőkijelző
- Beépített kamera: beépített kamerával
Cikkszám: DS-KV9503-WBE1
Kategóriák: Biztonságtechnika, IP video kaputelefon, Kaputelefon
Garancia: 36 hónapKészlet: Külső raktáronIngyenes házhozszállítás
Készlet: Külső raktáron
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. április 24. péntek
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. április 24. péntek
További információk
| Felbontás | 2×2 MP |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Fogyasztás | 6 W |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Vízszintes látószög | 88 |
| Függőleges látószög | 44 |
| Lakások száma | társasházi |
| Megvilágítás | IR LED |
| Kijelző | kijelzővel |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-KV9503-WBE1 IP video kaputelefon kültéri egység” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-KV9503-WBE1 IP video kaputelefon kültéri egység mellé ajánljuk
Új
5 880 Ft ( 4 630 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon esővédő keret
- Anyag: acél
Hikvision DS-KV9503-WBE1 IP video kaputelefon kültéri egység helyett ajánljuk
65 040 Ft ( 51 213 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
50 228 Ft ( 39 550 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon kültéri főegység, süllyesztő kerettel, 48 V PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
-12%
Új
Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység, kártyaolvasóval, IR-megvilágítás, WiFi, PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
69 600 Ft ( 54 803 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
-9%
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600



Értékelések
Még nincsenek értékelések.