Hikvision DS-KD3002-VM IP video kaputelefon kültéri egység
123 652 Ft ( 97 364 Ft + ÁFA )
Társasházi IP video-kaputelefon kültéri egység, fém, beépített kártyaolvasóval, LCD kijelzővel
- Lakások száma: társasházi
- Gombok: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
Elfogyott
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 05. kedd
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 05. kedd
További információk
| Felbontás | 1 MP |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Fogyasztás | 15 W |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Lakások száma | társasházi |
| Gombok | fizikai gombok |
| Megvilágítás | látható fényű |
| Kijelző | kijelzővel |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Riasztás kimenet | 4 |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-KD3002-VM IP video kaputelefon kültéri egység” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-KD3002-VM IP video kaputelefon kültéri egység helyett ajánljuk
65 040 Ft ( 51 213 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
Új
64 980 Ft ( 51 165 Ft + ÁFA )
Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység, kártyaolvasóval, IR-megvilágítás, WiFi, PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
50 228 Ft ( 39 550 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon kültéri főegység, süllyesztő kerettel, 48 V PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
-9%
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
69 600 Ft ( 54 803 Ft + ÁFA )
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600



Értékelések
Még nincsenek értékelések.