Hikvision DS-3E1520HP-SI-16P2T2F Switch
127 610 Ft ( 100 480 Ft + ÁFA )
20 portos Gbit PoE switch (230 W),12 PoE+4 HiPoE+2 SFP uplink port+2 RJ45 Uplink port, menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100/1000 Mbps
- Menedzselhetőség: menedzselhető
- Max. portok száma: 20
Cikkszám: DS-3E1520HP-SI-16P2T2F
Kategóriák: Hálózati eszköz, Switch
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Készlet: Rendelésre 1-2 hét
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 05. kedd
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 05. kedd
További információk
| Garancia | 36 hónap |
|---|---|
| PoE-osztály | HiPoE+ (max. 90W) |
| PoE portok száma | 16 |
| Ethernet-szabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Teljesítmény | 230 W |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Vizuális topológia kezelés | van |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-3E1520HP-SI-16P2T2F Switch” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-3E1520HP-SI-16P2T2F Switch helyett ajánljuk
Új
12 060 Ft ( 9 496 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (45 W), 4 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 5
20 370 Ft ( 16 039 Ft + ÁFA )
9 portos PoE switch (60 W), 8 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 9
16 510 Ft ( 13 000 Ft + ÁFA )
6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 6
12 080 Ft ( 9 512 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (30 W), 4 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 5
13 500 Ft ( 10 630 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (45 W), 4 PoE + 1 uplink port, menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: menedzselhető
- Max. portok száma: 5



Értékelések
Még nincsenek értékelések.