Hikvision DS-2TD1117-6/PA Hőkamera
232 210 Ft ( 182 843 Ft + ÁFA )
IP hőkamera, 25°x19°, dómkamera kivitel, ±8°C, -20°C-150°C, villogó fény/hangriasztás
- Kialakítás: dómkamera
- Dualitás: hőkamera
- Hőkamera felbontás: 160×120
Elfogyott
Cikkszám: DS-2TD1117-6/PA
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, Hőkamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. május 12. kedd
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. május 12. kedd
További információk
| Garancia | 36 hónap |
|---|---|
| Kialakítás | dómkamera |
| PoE-osztály | PoE |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 5 W |
| Hang kimenet | 1 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 160×120 |
| Hordozhatóság | fix |
| IR LED | láthatófény |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C – +150°C |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Igen |
| Hálózati csatlakozó helye | kábelkorbácson |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2TD1117-6/PA Hőkamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2TD1117-6/PA Hőkamera mellé ajánljuk
4 950 Ft ( 3 898 Ft + ÁFA )
Kültéri kötődoboz dómkamerához
- Főméret: 137 mm
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
17 110 Ft ( 13 472 Ft + ÁFA )
Fali tartó dómkamerákhoz, integrált kötődobozzal
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140 mm
- Anyag: alumínium
22 180 Ft ( 17 465 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó dómkamerákhoz
- Konzoltípus: függesztő konzol
- Főméret: 545 mm
- Anyag: alumínium
9 000 Ft ( 7 087 Ft + ÁFA )
Fali tartó dómkamerákhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 140 mm
- Anyag: alumínium
28 820 Ft ( 22 693 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm
- Anyag: acél
14 510 Ft ( 11 425 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: acél
Hikvision DS-2TD1117-6/PA Hőkamera helyett ajánljuk
Új
155 290 Ft ( 122 276 Ft + ÁFA )
HeatPro IP hő- (96x72) 25°x18,75° és láthatófény (4 MP) kamera, villogófény-/hangriasztás
- Kialakítás: csőkamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 96x72
259 770 Ft ( 204 543 Ft + ÁFA )
IP hő- (256x192) 90°x65,4° és láthatófény (4 MP) kamera, -20°C-150°C, villogófény-/hangriasztás
- Kialakítás: turret kamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 256x192



Értékelések
Még nincsenek értékelések.