Hikvision DS-2FA1205-C8 Tápegység
Kapcsolóüzemű tápegység, 8x 12 VDC/1 A kimenet, (5A), falra szerelhető
  • Primer feszültség: 230 V
  • Szekunder feszültség: 12 V