Hikvision DS-2CE12DFT-F (3.6mm) Turbo HD kamera
2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera, OSD menüvel
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. május 16. szombat
| Day/Night | színes |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Íriszvezérlés | fix |
| Foglalat | M16 |
| Fogyasztás | 4.2 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| IR LED távolság | 40 |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | láthatófény |
| Vízszintes látószög | 83 |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| ColorVu |
„Hikvision DS-2CE12DFT-F (3.6mm) Turbo HD kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CE12DFT-F (3.6mm) Turbo HD kamera mellé ajánljuk
Kötődoboz csőkamerához
- Főméret: 100 mm
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
Konnektoros tápegység 12 VDC/1 A
- Primer feszültség: 230 V
- Szekunder feszültség: 12 V
- Készülékház: beltéri
Hikvision DS-2CE12DFT-F (3.6mm) Turbo HD kamera helyett ajánljuk