Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera
391 420 Ft ( 308 205 Ft + ÁFA )
4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter motoros zoom csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Cikkszám: iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm)
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, IP kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Készlet: Rendelésre 1-2 hét
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
További információk
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Fogyasztás | 51.4 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 47 – 110 |
| Függőleges látószög | 27 – 59 |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Nem |
| Auto Tracking | |
| RS-485 | Nem |
| Villogó fény | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Vélemények (0)
„Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera mellé ajánljuk
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: felületkezelt acél
- Szín: fehér
14 540 Ft ( 11 449 Ft + ÁFA )
Sarokadapter fali tartókhoz, rozsdamentes acél, Easy IP 3.0 és G0 sorozathoz
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Anyag: felületkezelt acél
- Szín: fehér
11 040 Ft ( 8 693 Ft + ÁFA )
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: acél
- Szín: fehér
Hikvision iDS-2CD8A46G0-IZ/UH (2.8-12mm) IP kamera helyett ajánljuk
56 937 Ft ( 44 832 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix láthatófény IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
75 810 Ft ( 59 693 Ft + ÁFA )
4 MP PTZ EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: PTZ csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
72 310 Ft ( 56 937 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix IP turret kamera, láthatófény
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps



Értékelések
Még nincsenek értékelések.