Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera
428 000 Ft ( 337 008 Ft + ÁFA )
8 MP EXIR IP motoros zoom csőkamera, hang I/O riasztás I/O
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 50 fps
Cikkszám: DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm)
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, IP kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Készlet: Rendelésre 1-2 hét
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
További információk
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 8 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Fogyasztás | 65 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 – 12 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0002 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 42 – 104 |
| Függőleges látószög | 24 – 54 |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 1 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Nem |
| Auto Tracking | |
| RS-485 | Igen |
| Villogó fény | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera mellé ajánljuk
5 380 Ft ( 4 236 Ft + ÁFA )
Kül- és beltéri fali tartó boxkamerához és kameraházhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 298 mm
- Anyag: alumínium
22 510 Ft ( 17 724 Ft + ÁFA )
Mennyezeti hattyúnyakkonzol box- és zoomkamerához, alumínium, fehér
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 256 mm
- Anyag: alumínium
28 430 Ft ( 22 386 Ft + ÁFA )
Fali tartó, rozsdamentes acél
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: rozsdamentes acél
- Szín: szürke
Hikvision DS-2CD6085G0/SC-IZRS(2.8-12mm) IP kamera helyett ajánljuk
56 937 Ft ( 44 832 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix láthatófény IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
75 810 Ft ( 59 693 Ft + ÁFA )
4 MP PTZ EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: PTZ csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
72 310 Ft ( 56 937 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix IP turret kamera, láthatófény
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps



Értékelések
Még nincsenek értékelések.