Hikvision DS-2CD5028G0/E-HI (5-50mm) IP kamera
725 860 Ft ( 571 543 Ft + ÁFA )
DarkFighter X DS-2CD5028G0/E-HI (5-50 mm), 0.001 lux
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 2 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD5028G0/E-HI (5-50mm)
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, IP kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
További információk
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | csőkamera |
| Szenzorméret | 2*1/2.8" |
| Hang bemenet | 1 |
| Fogyasztás | 43 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 5 – 50 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| IR LED távolság | 100 |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | EXIR LED |
| Vízszintes látószög | 6 – 61 |
| Függőleges látószög | 4 – 35 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Arcdetektálás | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2CD5028G0/E-HI (5-50mm) IP kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CD5028G0/E-HI (5-50mm) IP kamera helyett ajánljuk
72 310 Ft ( 56 937 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix IP turret kamera, láthatófény
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
56 937 Ft ( 44 832 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix láthatófény IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
75 810 Ft ( 59 693 Ft + ÁFA )
4 MP PTZ EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: PTZ csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps



Értékelések
Még nincsenek értékelések.