Hikvision DS-KIS613-S IP video kaputelefon szett
140 340 Ft ( 110 504 Ft + ÁFA )
Egylakásos IP video-kaputelefon szett,DS-KH8380-WTE1+DS-KV6114-MWBE1+DS-KABV6114-RS
- Lakások száma: egylakásos
- Beépített kamera: beépített kamerával
- Felbontás: 4 MP
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
| Felbontás | 4 MP |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Fogyasztás | 5 W |
| Vízszintes látószög | 150 |
| Függőleges látószög | 75 |
| Lakások száma | egylakásos |
| Megvilágítás | IR LED |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
„Hikvision DS-KIS613-S IP video kaputelefon szett” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-KIS613-S IP video kaputelefon szett mellé ajánljuk
Asztali tartókonzol KH8380 és KH8381-es szériáhozIP video-kaputelefon süllyesztő keret KH8380 és KH8381-es szériához6 portos ipari Gbit PoE switch (110 W), 3 PoE+ / 1 HiPoe+ / 2 SFP uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100/1000 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 6
IP video-kaputelefon süllyesztő keret KH8380 és KH8381-es szériához6 portos ipari Gbit PoE switch (110 W), 3 PoE+ / 1 HiPoe+ / 2 SFP uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100/1000 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 6
Hikvision DS-KIS613-S IP video kaputelefon szett helyett ajánljuk
Egylakásos IP video-kaputelefon szett, DS-KV8113-WME1(C)+DS-KH6320-WTE1 + PoE switch + 16GB microSD
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
Egylakásos IP video-kaputelefon szett, DS-KV6113-WPE1(B) + DS-KH6320-WTE1 + 2 db tápegység
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
Egylakásos IP video-kaputelefon szett,DS-KH6350-WTE1+DS-KV6124-WBE1+2db PSU+SD kártya+DS-KABV6114-RS
- Lakások száma: egylakásos
- Beépített kamera: beépített kamerával
- Felbontás: 4 MP
Egylakásos IP video-kaputelefon szett, DS-KV6113-WPE1(C) + DS-KH6320-WTE1 + 2 db tápegység
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával



Értékelések
Még nincsenek értékelések.