Hikvision DS-2CFSP4/4G (2.8mm) IP kamera
83 000 Ft ( 65 354 Ft + ÁFA )
4 MP IP PT napelemes dómkamera, IR/láthatófény, beépített mikrofon/hangszóró, 4G
- Kialakítás: PTZ dómkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 12.5 fps
Cikkszám: DS-2CFSP4/4G (2.8mm)
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, IP kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Készlet: Rendelésre 1-2 hét
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. április 07. kedd
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. április 07. kedd
További információk
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 4 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Min. megvilágítás | 0.005 lux |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vízszintes látószög | 95 |
| Függőleges látószög | 52 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Arcdetektálás | Nem |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 0 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Villogó fény | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2CFSP4/4G (2.8mm) IP kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CFSP4/4G (2.8mm) IP kamera helyett ajánljuk
75 810 Ft ( 59 693 Ft + ÁFA )
4 MP PTZ EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: PTZ csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
56 937 Ft ( 44 832 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix láthatófény IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
72 310 Ft ( 56 937 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix IP turret kamera, láthatófény
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps



Értékelések
Még nincsenek értékelések.