Hikvision DS-KV6133-WME1/Flush IP video kaputelefon kültéri egység
69 800 Ft ( 54 961 Ft + ÁFA )
Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység, kártyaolvasóval, IR-megvilágítás, WiFi,süllyeszthető
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 30. csütörtök
| Felbontás | 2 MP |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Fogyasztás | 10 W |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Vízszintes látószög | 129 |
| Függőleges látószög | 75 |
| Lakások száma | egylakásos |
| Megvilágítás | IR LED |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +53°C |
| Riasztás kimenet | 0 |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
„Hikvision DS-KV6133-WME1/Flush IP video kaputelefon kültéri egység” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-KV6133-WME1/Flush IP video kaputelefon kültéri egység mellé ajánljuk
IP video-kaputelefon keret
- Szín: fekete
IP video-kaputelefon esővédő keret
- Szín: fekete
Beléptető kulcstartó tag, Mifare
- Termékcsalád: Univerzális
- RFID kommunikáció: Mifare (13
- 56 MHz)
Beléptető kártya, 13.56 MHz Mifare S50
- Termékcsalád: Univerzális
- RFID kommunikáció: Mifare (13
- 56 MHz)
Hikvision DS-KV6133-WME1/Flush IP video kaputelefon kültéri egység helyett ajánljuk
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység, kártyaolvasóval, IR-megvilágítás, WiFi, PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok típusa: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600
IP video-kaputelefon kültéri főegység, süllyesztő kerettel, 48 V PoE
- Lakások száma: egylakásos
- Gombok: fizikai gombok
- Beépített kamera: beépített kamerával
IP video-kaputelefon beltéri egység, 7" LCD kijelző, 1024x600 felbontás, WiFi
- Képátmérő: 7 "
- Kijelző típusa: Kapacitív érintő képernyő
- Kijelző felbontása: 1024 x 600



Értékelések
Még nincsenek értékelések.