Hikvision DS-PWA64-L-WE/BLACK Riasztóközpont
58 980 Ft ( 46 441 Ft + ÁFA )
64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont, 868 MHz, GPRS/WiFi/LAN, fekete
- Termékcsalád: AxPro
- Kommunikáció: vezeték nélküli
- Bemenetek maximális száma: 64
Cikkszám: DS-PWA64-L-WE/BLACK
Kategóriák: Biztonságtechnika, Riasztó rendszer, Riasztóközpont
Címke: Black Friday 2024
Garancia: 24 hónapKészlet: Rendelésre 1-2 hétIngyenes házhozszállítás
Készlet: Rendelésre 1-2 hét
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 30. csütörtök
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 30. csütörtök
További információk
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Minősítés | Grade 2 |
| Termékcsalád | AxPro |
| Bemenetek maximális száma | 64 |
| Bemenetek száma | 0 |
| Particiók száma | 16 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 64 |
| Felhasználók száma | 32 |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Igen | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Akkumulátor a dobozban | beépített akkumulátor |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-PWA64-L-WE/BLACK Riasztóközpont” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-PWA64-L-WE/BLACK Riasztóközpont helyett ajánljuk
138 400 Ft ( 108 976 Ft + ÁFA )
96 zónás hibrid AXPro vezeték nélküli riasztóközpont, 16 vezetékes zóna bemenet, 2 kimenet
- Termékcsalád: AxPro
- Kommunikáció: hibrid
- Bemenetek maximális száma: 96
121 300 Ft ( 95 512 Ft + ÁFA )
96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont, 868 MHz, 3G/4G/WiFi/LAN
- Termékcsalád: AxPro
- Kommunikáció: vezeték nélküli
- Bemenetek maximális száma: 96
Új
93 870 Ft ( 73 913 Ft + ÁFA )
96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
- Termékcsalád: AX Hybrid Pro G2
- Kommunikáció: vezetékes
- Bemenetek maximális száma: 96
Új
61 940 Ft ( 48 772 Ft + ÁFA )
64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont, 868 MHz, 4G/WiFi/LAN
- Termékcsalád: AxPro
- Kommunikáció: vezeték nélküli
- Bemenetek maximális száma: 64
84 670 Ft ( 66 669 Ft + ÁFA )
96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont, 868 MHz, 3G/4G/WiFi/LAN, fekete
- Termékcsalád: AxPro
- Kommunikáció: vezeték nélküli
- Bemenetek maximális száma: 96
Új
102 940 Ft ( 81 055 Ft + ÁFA )
128 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
- Termékcsalád: AX Hybrid Pro G2
- Kommunikáció: vezetékes
- Bemenetek maximális száma: 128



Értékelések
Még nincsenek értékelések.