Hikvision DS-2TD95C8-190ZK2FL/W Hőkamera
Érdeklődj!
IP hő- (1280×1024) 24.4°×19.6° és 2MP (10mm-1000mm) forgózsámolyos kamera,±8°C, -20°C-150°C, NEMA 4X
- Kialakítás: forgózsámolyos kamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 1280×1024
Elfogyott
Cikkszám: DS-2TD95C8-190ZK2FL/W
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, Hőkamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhetőIngyenes házhozszállítás
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 30. csütörtök
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 30. csütörtök
További információk
| Felbontás | 2 MP |
|---|---|
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Fogyasztás | 180 W |
| Fókusztávolság | 10 – 1000 mm |
| Min. megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kódolás | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hőkamerafelbontás | 1280×1024 |
| Hordozhatóság | fix |
| Vízszintes látószög | 1 – 32 |
| Függőleges látószög | 1 – 17 |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Korrózióálló | Igen |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Riasztás bemenet | Igen |
| Riasztás kimenet | 2 |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Auto Tracking | |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C – +150°C |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2TD95C8-190ZK2FL/W Hőkamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2TD95C8-190ZK2FL/W Hőkamera helyett ajánljuk
Új
155 290 Ft ( 122 276 Ft + ÁFA )
HeatPro IP hő- (96x72) 25°x18,75° és láthatófény (4 MP) kamera, villogófény-/hangriasztás
- Kialakítás: csőkamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 96x72
260 310 Ft ( 204 969 Ft + ÁFA )
IP hő- (256x192) 90°x65,4° és láthatófény (4 MP) kamera, -20°C-150°C, villogófény-/hangriasztás
- Kialakítás: turret kamera
- Dualitás: hő- és láthatófény kamera
- Hőkamera felbontás: 256x192



Értékelések
Még nincsenek értékelések.