Hikvision DS-2CD6424FWD-40/8m (1.39mm) IP kamera
108 599 Ft ( 85 511 Ft + ÁFA )
2 MP WDR rejtett IP kamera 1 db gömb kamerafejjel, 1.39 mm fókusztávolsággal
- Kialakítás: rejthető kamera
- Felbontás: 2 MP
- Szenzorméret: 1/2.8″
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CD6424FWD-40/8m (1.39mm)
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, IP kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
Szállítási idő:
Feladás: Holnap
Kiszállítás: 2026. március 01. szerda
További információk
| Day/Night | elektronikus Day/Night |
|---|---|
| Felbontás | 2 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| PoE-osztály | PoE |
| Íriszvezérlés | video |
| Hang bemenet | 1 |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 1.4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Hang kimenet | 1 |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Kódolás | H.264(+) / MJPEG |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| IR LED | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 180 |
| Függőleges látószög | 101 |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Riasztás kimenet | 1 |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2CD6424FWD-40/8m (1.39mm) IP kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CD6424FWD-40/8m (1.39mm) IP kamera helyett ajánljuk
72 310 Ft ( 56 937 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix IP turret kamera, láthatófény
- Kialakítás: turret kamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps
75 810 Ft ( 59 693 Ft + ÁFA )
4 MP PTZ EXIR IP csőkamera
- Kialakítás: PTZ csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 20 fps
56 937 Ft ( 44 832 Ft + ÁFA )
4 MP ColorVu WDR fix láthatófény IP csőkamera
- Kialakítás: csőkamera
- Felbontás: 4 MP
- FPS max. felbontás esetén: 25 fps



Értékelések
Még nincsenek értékelések.