Hikvision DS-2CE37U8T-A Turbo HD kamera
64 240 Ft ( 50 583 Ft + ÁFA )
8 MP THD WDR boxkamera, OSD menüvel
- Kialakítás: boxkamera
- Felbontás: 8 MP
- FPS max. felbontás esetén: 12.5 fps
Elfogyott
Cikkszám: DS-2CE37U8T-A
Kategóriák: Biztonsági Kamera, Biztonságtechnika, Turbo HD kamera
Garancia: 36 hónapKészlet: Nem rendelhető
Készlet: Nem rendelhető
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 19. kedd
Szállítási idő:
Feladás: Hétfő
Kiszállítás: 2026. május 19. kedd
További információk
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
|---|---|
| Felbontás | 8 MP |
| Garancia | 36 hónap |
| Kialakítás | boxkamera |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Foglalat | C/CS |
| Fogyasztás | 10 W |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Fókuszálás | kézi |
| Min. megvilágítás | 0.003 lux |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | nincs |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| IR LED | nincs IR |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) + CVBS |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| RS-485 | Igen |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-2CE37U8T-A Turbo HD kamera” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Hikvision DS-2CE37U8T-A Turbo HD kamera mellé ajánljuk
3 870 Ft ( 3 047 Ft + ÁFA )
Kötődoboz csőkamerához
- Főméret: 100 mm
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
4 470 Ft ( 3 520 Ft + ÁFA )
Kül- és beltéri fali tartó boxkamerához és kameraházhoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 218 mm
- Anyag: alumínium
65 980 Ft ( 51 953 Ft + ÁFA )
Kültéri kameraház, ablaktörlővel
- Fűtés: szellőztetett
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
- Tápellátás: 12 VDC
18 130 Ft ( 14 276 Ft + ÁFA )
Beltéri kameraház
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
124 450 Ft ( 97 992 Ft + ÁFA )
Kültéri hőálló kameraház
- Fűtés: fűtött/szellőztetett
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
- Tápellátás: 230 VAC
3 450 Ft ( 2 717 Ft + ÁFA )
Függesztő tartó
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 200 mm
- Anyag: alumínium
66 380 Ft ( 52 268 Ft + ÁFA )
Kültéri kameraház, fűtéssel és ablaktörlővel
- Fűtés: fűtött/szellőztetett
- Kábelvezetés: rejtett kábelvezetésű
- Tápellátás: 12 VDC



Értékelések
Még nincsenek értékelések.