Hikvision DS-3E0105P-E (B) PoE Switch
15 590 Ft ( 12 276 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (60 W), 4 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 5
Cikkszám: DS-3E0105P-E (B)
Kategóriák: Hálózati eszköz, Switch
Címke: poe switch
Garancia: 24 hónapKészlet: Külső raktáron
Készlet: Külső raktáron
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 29. szerda
Szállítási idő:
Feladás: Ma
Kiszállítás: 2026. április 29. szerda
További információk
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE portok száma | 4 |
| Ethernet-szabvány | 10/100 Mbps |
| Teljesítmény | 60 W |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
Vélemények (0)
„Hikvision DS-3E0105P-E (B) PoE Switch” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Csomagok



Csomagár: 281 230 Ft Original price was: 281 230 Ft.272 792 FtCurrent price is: 272 792 Ft. ( 214 797 Ft + ÁFA )
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára: 272 793 Ft.

Csomagár: 217 040 Ft Original price was: 217 040 Ft.210 528 FtCurrent price is: 210 528 Ft. ( 165 770 Ft + ÁFA )
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára: 210 529 Ft.

Csomagár: 345 420 Ft Original price was: 345 420 Ft.335 056 FtCurrent price is: 335 056 Ft. ( 263 824 Ft + ÁFA )
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára: 335 057 Ft.
Hikvision DS-3E0105P-E (B) PoE Switch helyett ajánljuk
Új
12 060 Ft ( 9 496 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (45 W), 4 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 5
16 510 Ft ( 13 000 Ft + ÁFA )
6 portos PoE switch (60 W), 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 6
20 370 Ft ( 16 039 Ft + ÁFA )
9 portos PoE switch (60 W), 8 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 9
12 080 Ft ( 9 512 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (30 W), 4 PoE + 1 uplink port, nem menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: nem menedzselhető
- Max. portok száma: 5
13 500 Ft ( 10 630 Ft + ÁFA )
5 portos PoE switch (45 W), 4 PoE + 1 uplink port, menedzselhető
- Ethernetszabvány: 10/100 Mbps
- Menedzselhetőség: menedzselhető
- Max. portok száma: 5



Értékelések
Még nincsenek értékelések.